E pazakontë, Kourtney Kardashian nuk i heq çizmet të gjinekologu - Gazeta Express
string(63) "e-pazakonte-kourtney-kardashian-nuk-i-heq-cizmet-te-gjinekologu"

E pazakontë, Kourtney Kardashian nuk i heq çizmet të gjinekologu

TV/Film

Gazeta Express

19/05/2022 22:15

Kourtnye Kardashian i ka qëndruar besnike stilit të saj prej rokereja, ku është shfaqur me çizme të mëdha të zeza në një vizitë të gjinekologu në një qendër të mbarsimit artificiale ku ajo dhe i fejuari i saj, Travis Barker, morën lajme pozitive nga mjeku

Kourtney Kardashian është paraqitur si një rokere tipike, teksa është parë duke bërë një kontroll për mbarsim artificial në episodin e fundit të The Kardashians.

Lexo Edhe:

Ylli i televizionit (43), është në një qendër të mbarësimit në Venecia me të fejuarin e saj, Travis Barker (46) e ku çifti kanë marrë lajme pozitive nga mjeku i tyre.

Gjatë incizimit të brendshëm me ultrasound, Kortney shihet e shtrirë dhe ka të veshur një palë çizme si dhe një duks dhe bartë syze dielli të mëdha. /GazetaExpress/