E pazakonta ndodh live në studio, Rudina Magjistari sulmohet nga gjarpri - Gazeta Express
string(71) "e-pazakonta-ndodh-live-ne-studio-rudina-magjistari-sulmohet-nga-gjarpri"

Rozë

Gazeta Express

09/02/2023 13:28

E pazakonta ndodh live në studio, Rudina Magjistari sulmohet nga gjarpri

Rozë

Gazeta Express

09/02/2023 13:28

Rudina Magjistari ka përjetuar një moment paksa të frikshëm në emisionin e saj “Rudina”, ku të ftuar kishte një veteriner.

Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte.

Lexo Edhe:

Rudina bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar. Por më pas situata kaloi me të qeshura.