“E para/I pari” kënga e re e Albanit dhe Dafinës - Gazeta Express
string(46) "e-para-i-pari-kenga-e-re-e-albanit-dhe-dafines"

Muzike

Gazeta Express

13/07/2023 19:51

“E para/I pari” kënga e re e Albanit dhe Dafinës

Muzike

Gazeta Express

13/07/2023 19:51

Alban Skenderaj dhe Dafina Zeqiri kanë lansuar këngën e tyre më të re, “E para/i pari”

E paralajmëruar para disa dite, Dafina Zeqiri dhe Alban Skenderaj kanë lansuar këngën e tyre më të re, “E para/I pari”.

Lexo Edhe:

Ky nuk është bashkëpunim i i parë që kanë bërë kjo dyshe në këtë vit, ku Albania ka lansuar këngë me këngëtaren Ada derisa kënga e Dafinës me Yll Limanin tashmë është shndërruar në një hit.

Kënga është prodhuar nga Avaxus derisa melodinë dhe tekstin e ka shkruar vetë Alban Skenderaj. /GazetaExpress/