E papritur: “Je për Strip Club”. Ja cila konkurrente vlerësohet me 0 pikë në ''Style star'' - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/05/2021 13:56

E papritur: “Je për Strip Club”. Ja cila konkurrente vlerësohet me 0 pikë në ”Style star”

Rozë

Gazeta Express

11/05/2021 13:56

Një nga debatet më të forta të mbrëmjes së sotme në StyleStar ka qenë mes Violës dhe të ftuarës së jurisë, stilistes Donika Loci. Tema e natës së sotme ka qenë “lingerie glam”, stilistja kosovare e ka kritikuar shumë zgjedhjen e veshjes që ka bërë Viola. Duke i thënë, ndër të tjera komentet “je per strip club”, vulgare etj.

Për herë të parë nga juria janë dhënë 0 pikë. Dukshëm konkurrentja është prekur shumë nga këto komente. Duke kujtuar që dhe pjesa tjetër e jurisë, Niko Komani, shpesh herë e ka kritikuar se konkurrentja shfaqet shumë e zhveshur në spektakël.

Lexo Edhe:

Përveç debatit pas sfilatës së Violës, debati mes saj dhe jurisë vazhdoi dhe pas sfilatës së një konkurrenteje tjetër. Ku në një moment mes lotësh ajo thotë ‘Ti ke ardhur me sepatë për të më rënë mua’