E mbajti të fshehtë, Aurela Hoxha tregon foto me barkun e rrumbullakosur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2021 23:48

E mbajti të fshehtë, Aurela Hoxha tregon foto me barkun e rrumbullakosur

Rozë

Gazeta Express

30/07/2021 23:48

Ditën e djeshme Aurela Hoxha konfirmoi se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo publikoi në rrjete sociale fotot më të ëmbla me të birin në krahë.

Lexo Edhe:

Modelja e ka jetuar në fshehtësi të plotë pritjen e ëmbël dhe vetëm së fundmi ka zbuluar një foto me barkun e rrumbullakosur.

Kujtojmë se Aurela është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën private.

Ajo nuk ka zbuluar asnjë detaj nga shtatzënia, si emri apo kur ka ardhur bebushi në jetë.