E mbajti larg ekranit, vajza e Alketa Vejsiu realizon “intervistën” e parë - Gazeta Express
string(71) "e-mbajti-larg-ekranit-vajza-e-alketa-vejsiu-realizon-intervisten-e-pare"

Rozë

Gazeta Express

31/07/2022 17:10

E mbajti larg ekranit, vajza e Alketa Vejsiu realizon “intervistën” e parë

Rozë

Gazeta Express

31/07/2022 17:10

Alketa Vejsiu ka qenë gjithmonë tejet e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj përtej ekranit.

Po së fundmi ajo na ka prezatuar me vajzën e vet, Nicol, e cila është bërë një zonjushë e vërtetë.

Lexo Edhe:

Nicol Nelo mori vëmendjen e të gjithëve sapo vendosi ta bëjë profilin e saj në Instagram publik, për shkak të bukurisë së saj sigurisht të trashëguar nga mami Alketa.

Në një intervistë virtuale që ka bërë me ndjekësit e saj, Nicol u shpreh se i ngjan më shumë babit.

Edhe pse vajza e një prej moderatoreve më të njohura, ajo tha se nuk e aspiron botën e televizionit, por pas shpreson që pas 5 vitesh të ketë biznesin e saj. Duhet thënë se Nicol është akoma e vogël dhe shumë gjëra mund të ndryshojnë teksa rritet.

Nicol tregoi dhe kritikat më të shpeshta që i bën e ëma.
“Bëji qerpikët me më pak volum. Dil më natyrale në foto. Mos e ul veten për njeri, tregohu me edukatë dhe me mend në kokë”-janë vetëm disa nga këshillat që ajo merr nga Alketa.