E keni harruar Festën, shfaq belin dhe fundshpinën në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 23:28

E keni harruar Festën, shfaq belin dhe fundshpinën në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 23:28

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka postuar sonte një set tepër të nxehtë të fotografive

Ajo është e njohur si njëra prej vajzave të Instagramit.

Përpos që është një influenciere e rrjeteve sociale dhe bllogere kohëve të fundit Festa është duke vazhduar më sukses edhe prezantimin e emisionit Express Rozë – emision ky që transmetohet në T7.

Bukuroshja kosovare sonte ka zgjedhur që të na tregoj fundshpinën në fotot e saj të fundit. /GazetaExpress/