E keni harruar Beniadën, fotot e saj të fundit janë ekstravagante - Gazeta Express
string(64) "e-keni-harruar-beniaden-fotot-e-saj-te-fundit-jane-ekstravagante"

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 23:01

E keni harruar Beniadën, fotot e saj të fundit janë ekstravagante

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 23:01

Ajo ishte njëra prej vajzave që arriti deri në finale të Big Brother Albania VIP

Aktorja dhe modelja shqiptare Beniada Jakiç është shfaqur tepër ekstravagante në fotot e saj  që ajo ka postuar në Instagram.

Beniada, e cila ishte mbesa e ish Presidentit të ndjerë të Shqipërisë Bujar Nishani, është shfaqur me një veshje të kaltër, saktësisht me një pallto, teksa ka treguar këmbët e saj seksi.

Beniada kishte arritur që të shkojë deri në finale të Big Brother Albania VIP duke u shndërruar në një yll televiziv në Shqipëri, ku pritet që së shpejti të fillojë një emision televiziv për kuzhinë. /GazetaExpress/