E keni harruar Arta Nitaj, bëhet e gjallë me ca foto - Gazeta Express

E keni harruar Arta Nitaj, bëhet e gjallë me ca foto

Yjet

Gazeta Express

05/06/2021 2:15

Modelja dhe aktorja kosovare nuk ka qenë edhe aq aktive kohëve të fundit

Arta Nitaj i ka lënë pas dore paksa fansat e saj në rrjetet sociale por ja që ajo është kthyer sonte me një set të nxehtë të fotografive.

Bukuroshja pejane është shfaqur me një grim tepër të bukur derisa bën fotografi të nxehta para aparatit.

Pas pesë javëve ajo ka postuar në Instagram një foto ku ka të punuar një make up interesant. “E nesërmja kurrë nuk premtohet”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze. /GazetaExpress/