"E kanë shtëpinë përmbys", këto janë 4 shenjat më të rrëmujaxhie të horoskopit - Gazeta Express
string(75) "e-kane-shtepine-permbys-keto-jane-4-shenjat-me-te-rremujaxhie-te-horoskopit"

Shqiperi

Gazeta Express

18/07/2023 20:08

“E kanë shtëpinë përmbys”, këto janë 4 shenjat më të rrëmujaxhie të horoskopit

Shqiperi

Gazeta Express

18/07/2023 20:08

Le ta pranojmë të gjithë se ndonjëherë e kemi rrëmujë shtëpinë (përpos Virgjëreshës).

Por, nëse sheh një shtëpi që është paksa më shpesh e rrëmujshme, ndoshta ai që banon në të, me shumë mundësi i përket një prej këtyre 4 shenjave më rrëmujaxhije të horoskopit:

Lexo Edhe:

Dashi

Për Dashin pastrimi dhe detyrat e shtëpisë janë të mërzitshme dhe në fakt, s’i vëmë fare faj! Dashi më mirë e shpenzon energjinë në palestër, duke lexuar, duke parë një film, duke dalë me miqtë.

Binjakët 

Binjakët janë gjithnjë duke kërkuar gjëra të reja dhe sigurisht, duke bërë gjëra të reja. Me shumë mundësi, Binjakët janë duke u përqendruar në ndonjë thashethem të ri, duke parë video në TikTok dhe kështu kalon dita.

Shigjetari

Si një shenjë aventuriere, shigjetarin rrallëherë e gjen në shtëpi, ndaj jo gjithmonë gjen kohë që ta pastrojë shtëpinë me themel. Ndaj, herë tjetër, ndihu me fat që arrin ta shohësh në shtëpi, mos shih përreth.

Ujori 

Ujorët nuk duan ta lënë shtëpinë lëmsh, por imagjinata e largon nga realiteti. Për Ujorin, shtëpia është shumë e vogël për mendjen e vet dhe fundja, Ujori e imagjinon shtëpinë si të pastër.