E “kalli” Butrinti - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 14:05

E “kalli” Butrinti

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 14:05

Këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sot këngën e tij më të re, “Si përpara”

E paralajmëruar edhe më parë si një hit veror, kënga është e një stili tipik veror dhe ka një videoklip interesant me vlera të larta.

Butrinti në një postim të bërë dje në InstaStory kishte paralajmëruar se kjo nuk do të jetë kënga e vetme këtë verë.

“Pas kësaj kënge edhe dy bomba të tjera”, ka shkruar ai. /GazetaExpress/