E ka përjetësuar në trup Komandant Katanën! Daku fton në stadium gruan e Agim Ramadanit për ndeshjen Shqipëri-Çeki - Gazeta Express
string(113) "e-ka-perjetesuar-ne-trup-komandant-katanen-daku-fton-ne-stadium-gruan-e-agim-ramadanit-per-ndeshjen-shqiperi-ceki"

Sport

Gazeta Express

18/09/2023 23:56

E ka përjetësuar në trup Komandant Katanën! Daku fton në stadium gruan e Agim Ramadanit për ndeshjen Shqipëri-Çeki

Sport

Gazeta Express

18/09/2023 23:56

“Kam pyetur mësuesen e fillores të Mirlind Dakut. Kur ishte i vogël, ai shkonte në shkollë vetëm me tuta sportive të ngjyrave kuqezi, është si Agimi”. Kështu u shpreh gruaja e Agim Ramadanit, Komandant Katanës, Shukrija, e cila ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Mirlind Daku mori të gjithë vëmendjen e mediave pasi hoqi fanellën në golin e dytë kundër Polonisë dhe në trupin e tij u pa tatuazhi kushtuar Agim Ramadanit.

Lexo Edhe:

Mirlindi është kujdesur dhe ka ftuar në “Air Albania” gruan e Agim Ramadanit, që do ta ndjek nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Çekisë.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni duke klikuar në këtë LINK.