E jashtëzakonshmja Sophie, tregon format seksi në bikine - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 19:51

E jashtëzakonshmja Sophie, tregon format seksi në bikine

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 19:51

Sophie Kasaei është dukur e jashtëzakonshme në bikine të bardha derisa ka bërë disa selfie të nxehta

Ajo vazhdimisht ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale edhe gjatë pandemisë.

Sot, ishte kulmi pasi që Sophie Kasaei është dukur sensacionale në bikine në disa foto që ka postuar në Instagram.

Ish ylli i Geordie Shore (30), ka pozuar me bikine të firmës PrettyLiitleThing, derisa ka treguar gjoksin dhe të pasmet e saj seksi. /GazetaExpress/