E humbi babin, nëna me sulm në tru dhe u sëmurë vet, rrëfimi si asnjëherë i Big Mamës nëpër vuajtjet e saj - Gazeta Express
string(104) "e-humbi-babin-nena-me-sulm-ne-tru-dhe-u-semure-vet-rrefimi-si-asnjehere-i-big-mames-neper-vuajtjet-e-saj"

TV/Film

Gazeta Express

25/04/2024 20:48

E humbi babin, nëna me sulm në tru dhe u sëmurë vet, rrëfimi si asnjëherë i Big Mamës nëpër vuajtjet e saj

TV/Film

Gazeta Express

25/04/2024 20:48

Këngëtarja shumë e dashur Big Mama, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Gjatë intervistës së moderuar nga Shpend Lipa, ajo ka rrëfyer shumë çka nga jeta e saj, që nga fëmijëria e deri më sot.

Lexo Edhe:

Po ashtu ajo tregoi se si e humbi babain, si nëna e saj pësoi sulm në tru dhe si u sëmurë vet.

Për të dëgjuar rrëfimin e saj për vuajtjet, klikoni në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.