E gjuajnë nga publiku teksa po performonte, balerinët e Beyonce vrapojnë drejt autorit - Gazeta Express
string(85) "e-gjuajne-nga-publiku-teksa-po-performonte-balerinet-e-beyonce-vrapojne-drejt-autorit"

E gjuajnë nga publiku teksa po performonte, balerinët e Beyonce vrapojnë drejt autorit

Rozë

Gazeta Express

14/09/2023 14:34

Trendit të frikshëm të hedhjes së gjërave nga fansat drejt skenës teksa performojnë artistët nuk i ka shpëtuar as Beyonce.

Gjersa diva e muzikës po performonte dikush nga të pranishmit gjuajti me forcë me diçka drejt skenës.

Lexo Edhe:

Fatmirësisht Beyonce shpëtoi pa pasoja por ngjarja nuk kaloi aq lehtë pasi dy balerinët e saj zbritën shpejt poshtë dhe ishin gati të konfrontoheshin fizikisht me autorin.

Video shpejt u përhap në rrjetet sociale dhe janë të shumë komentuesit që kërkojnë që ky ”trend” të ndalohet sa më shpejt. /afterparty/

@travis_in_cali Something gets thrown at Beyonce on stage and Les Twins are ready to fight. Drunk In Love #lestwins #beyonce #renaissanceworldtour #reniassance #sofistadium #losangeles ♬ original sound – Travis_in_cali