E frikshme, punëtorit të hekurudhës i bie kablloja e energjisë (VIDEO) - Gazeta Express
string(67) "e-frikshme-punetorit-te-hekurudhes-i-bie-kablloja-e-energjise-video"

Lajme

Gazeta Express

08/12/2022 19:35

E frikshme, punëtorit të hekurudhës i bie kablloja e energjisë (VIDEO)

Lajme

Gazeta Express

08/12/2022 19:35

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër dhe kjo gjë mund të vërtetohet më së miri në video e mëposhtme.

Kamerat e sigurisë në një stacion hekurudhor kanë filmuar momentin e tmerrshëm, kur një punonjës i platformës goditet nga një kabllo energjie në kokë.

Lexo Edhe:

Punonjësit ishte duke biseduar me një koleg, kur kablloja u shkëput dhe i ra mbi kokë duke bërë që të humbte ndjenjat e të binte mbi shinat.

Njerëzit pranë i shkuan menjëherë në ndihmë dhe fatmirësisht ai shpëtoi pa lëndime të mëtejshme.