E dinit? Këto tre këngëtare kosovare kanë qenë në një klasë - Gazeta Express
string(59) "e-dinit-keto-tre-kengetare-shqiptare-kane-qene-ne-nje-klase"

Rozë

Gazeta Express

30/09/2022 13:43

E dinit? Këto tre këngëtare kosovare kanë qenë në një klasë

Rozë

Gazeta Express

30/09/2022 13:43

Janë mjaft të njohura për publikun shqiptar por a e dinit se këngëtaret Zanfina Ismajli, Nora Istrefi dhe Fjolla Krasniqi kanë qenë shoqe klase. Së fundmi, në rrjete sociale janë zbuluar disa fotografi nga shkolla ku shihen këngëtaret e njohura në një moshë fare të vogël.

Sot, Nora Istrefi vijon suksesshëm rrugëtimin e saj në muzikë ndërsa Zanfina prej kohësh është larguar nga skena por mbetet ende shumë e kërkuar dhe e pëlqyer. Sa i përket Fjollës, edhe ajo gjithashtu është larguar nga muzika, por tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj.

Lexo Edhe: