E dhimbshme: Vdes i riu nga Drenica - Gazeta Express
string(49) "e-dhimbshme-vdes-ne-moshe-te-re-i-riu-nga-drenica"

E dhimbshme: Vdes i riu nga Drenica

Lajme

Gazeta Express

04/10/2022 8:53

Ka ndërruar jetë në moshë të re, pas një sulmi në kokë(tru) Ardi Berisha nga Vasileva e Drenasit.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

Lexo Edhe:

“Sa i dhimbshem ky lajm! Me dhimbje shume te madhe e kuptova se paska nderruar jete ish nxenesi im Ardi Berisha. Ngushellime familjes, shoqerise dhe te gjithe atyre qe e njohen! U prehsh ne Paqe Ardi!”

Ngushëllime Familjes Berisha!