E dhimbshme: Ndahet nga jeta gazetarja nga Tuzi, Marina Gjeloshaj-Vukpalaj - Gazeta Express
string(72) "e-dhimbshme-ndahet-nga-jeta-gazetarja-nga-tuzi-marina-gjeloshaj-vukpalaj"

E dhimbshme: Ndahet nga jeta gazetarja nga Tuzi, Marina Gjeloshaj-Vukpalaj

Gazeta Express

14/04/2024 9:45

Është ndarë nga jeta gazetarja nga Tuzi, Marina Gjeloshaj Vukpalaj.

Lajmin e kanë bërë të ditur disa nga të afërmit e së ndjerës, ku i kanë shprehur ngushëllime.

Lexo Edhe:

“Kolegen gazetare prej Tuzit, Marina Gjeloshaj Vukpalaj kam me mbajtë mend për buzëqeshjen, dhe pozitivitetin e saj karshi tjerëve. Lajmi për ikjen e parakohshme të Marinës në amshim asht i trishtë për familjen, miqtë dhe kolegët e saj. Pastë dritë shpirti yt i bardhë!”, thuhet në një postim.