E dashura e yllit të Serie A po e shijon verën - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

02/07/2020 11:33

E dashura e yllit të Serie A po e shijon verën

Futboll

Gazeta Express

02/07/2020 11:33

Vera është vetëm një hap larg dhe Michelle Sander i ka kaluar me votat maksimale provat e rrobave të banjos.

Modelja superseksi ish e dashura e sulmuesit të Spal Andrea Petagna ka publikuar në Instagram me bikini ku i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur falë linjave të saj fantastike.