E dashura e Ronaldos nuk i ndahet kreatores kosovare, vesh sërish fustan të saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/09/2020 10:25

E dashura e Ronaldos nuk i ndahet kreatores kosovare, vesh sërish fustan të saj

Rozë

Gazeta Express

04/09/2020 10:25

Edhe këtë herë, Georgina Rodriguez shfaqet në një kreacion të dizajneres kosovare, Lia Stublla.

E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez u shfaq në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit të Venecias.

Rodriguez edhe kësaj radhe u vesh nga një disejnatore shqiptare.E këtë e ka bërë të ditur vet kjo e fundit, Lia Stublla e cila dhe ka ndarë disa fotografi me ndjekësit.

Modelja kishte zgjedhur një fustan të zi, i çarë te pjesa e këmbës, i tëri me shkëlqim.

Po nga Lia Stublla, Georgina u vesh edhe në tetor të vitit të kaluar kur mori pjesë në një organizim të mbajtur në Kinë.

View this post on Instagram

Beautiful @georginagio wearing LS dress 😍❤️🥰

A post shared by LS (@liastubllaofficial) on