E dashura e Robertit ka një ankesë publike për të - Gazeta Express
string(49) "e-dashura-e-robertit-ka-nje-ankese-publike-per-te"

E dashura e Robertit ka një ankesë publike për të

Rozë

Gazeta Express

23/06/2022 9:28

Prej disa muajsh, Robert Berisha është një lidhje me Laureta Maqedonici.

Lajmin e bëri publike vetë ai, duke treguar se bëhet fjalë për diçka serioze.

Lexo Edhe:

Lidhja mes tyre duket se po shkon shumë mirë, madje Laureta është duke e shoqëruar Robertin në thuajse çdo mbrëmje muzikore.

Dyshja nuk ngurojnë herë pas here të ndajnë edhe foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, Laureta është ankuar pasi Roberti nuk e lejon të bëjë video. Ai shfaqet prapa saj duke bërë fytyra gazmore dhe të dy qeshin.

“S’të len me bo nje video”, ka shkruar Laureta.