E dashura e menaxherit të Butrint Imerit paralajmëron këngën e re të tij - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/08/2020 21:18

E dashura e menaxherit të Butrint Imerit paralajmëron këngën e re të tij

Rozë

Gazeta Express

04/08/2020 21:18

Butrint Imeri së shpejti pritet që të dal me një këngë të re

E këtë nuk e ka paralajmëruar këngëtari e as dikusht tjetër por atë e ka bërë e dashura e menaxherit të tij.

View this post on Instagram

🍬

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on

Dorina Gegiçi është e dashura e menaxherit të Butrintit dhe modelja ka postuar një video në Instagram ku shihet duke vallëzuar me një këngë ritmike të padëgjuar të Butrintit.

Dorina shihet duke marrë një lëng në një shishe xhami derisa lëviz belin me këngën e re të Butrintit. /GazetaExpress/