E dashura e Kledit refuzon takimin, kjo është arsyeja - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:25

E dashura e Kledit refuzon takimin, kjo është arsyeja

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:25

Njëri ndër banorët e shtëpisë së Big Brother Albania VIP, Kledi  është sfiduar sonte nga produksioni i Big Brother

Ai kishte folur për lidhjen e tij por që kishte thënë se nëse gjënë dikë në Big Brother, ajo do e pranonte pa problem.

Lexo Edhe:

Megjithatë, gjatë kësaj jave ai ftoi në takim romantik Beatrix derisa e dashura tij që e kishte lënë jashtë shtëpisë e ka refuzuar ftesën e Top Channel që të jetë në shtëpinë.

Ai tha se ende mendon që është ajo është ende e dashura e tij, derisa ka treguar që nuk është shqiptare.

Por, ai ka thënë që të vetmin problem që e ka me të dashurën e tij jashtë shtëpisë është se ai dëshiron që të njoftohet më shumë me vajza shqiptare.

Megjithatë, Arbana ka thënë se e dashura e Kledit nuk erdhi për t’ia shprehur dashurinë dhe nuk dëshiron që të komunikon më të.

Kjo për shkak të konfuzionit të Kledit.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.