E dashura e futbollistit të Barcelonës 'çmend' Instagramin - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

03/05/2020 23:00

E dashura e futbollistit të Barcelonës ‘çmend’ Instagramin

Sport

Gazeta Express

03/05/2020 23:00

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal ka kohe qe ka filluar një lidhje të re me modelen e njohur kolumbiane, Sonia Isaza.

Isaza njihet si ikonë e fitnesit në Kolumbi, derisa kjo shumë lehtë shihet edhe nga fotot dhe videot e saj në rrjetet sociale.

Ajo numëron 2.6 milionë ndjekës në Instagram.

Modelja kolumbiane vazhdimisht poston fotografi dhe video që kanë të bëjnë me fitnesin.

View this post on Instagram

🔥🔥🔥 . Fueron 3 series de… @nitrofitoficial 🔥

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on