E dashura e djalit tinejxher të i Johnny Depp shëtit në Paris pa jelek - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/05/2020 20:10

Me i fundit

dpt

E dashura e djalit tinejxher të i Johnny Depp shëtit në Paris pa jelek

Rozë

Gazeta Express

22/05/2020 20:10

Djali i Johnny Depp, Jack po shijon ditët e tij më të mira me të dashurën e tij Camille Jansen në Paris, në të cilin qytet ata kanë kaluar tërë kohën e pandemisë së koronavirusit

Ai më shumë është rritur në Francë bashkë me motrën e tij Lily-Rose Depp dhe nënën Vanessa Paradis, e edhe pandeminë e koronavirusit po e kalojnë në këtë qytet.

Jack sapo i ka mbushur 18 vjet derisa Camille ka 20 vjet dhe është një modele e njohur tashmë në Paris.

18 vjeçari ka qenë i veshur zakonshëm por kjo e ka bërë atë që të duket bukur në paraqitjen e tij. /GazetaExpress/