E dashura e denoncon për marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 24- vjeçari në Tiranë - Gazeta Express

E dashura e denoncon për marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 24- vjeçari në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

06/08/2020 14:58

Një 24-vjeçar është prangosur nga policia në Tiranë pasi ka ushtruar dhunë seksuale ndaj të dashurës.

I. I., 24 vjeç ka kryer marrëdhënie seksuale me 21-vjeçaren pa dëshirën e saj

“Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit I. I., 24 vjeç, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, sepse në rrugën “Bregu i Lumit, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të dashurës së tij 21-vjeçare dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj.” – njofton policia.