E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/05/2020 19:11

E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

Rozë

Gazeta Express

30/05/2020 19:11

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për një sërë rolesh kinematografike dhe teatrale.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Arjola publikoi për ndjekësit një fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku shfaqej e grimuar dhe me stil.

Teksa provokon pak me dekoltenë e hapur dhe një zinxhir ari ndër dhëmb, aktorja dukej edhe më atraktive në këtë imazh.

“Ka një nesër të mrekullueshme të bukur, që shkëlqen në fund të çdo dite”, ka qenë mbishkrimi i aktores në Instagram.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by 𝔸𝕣𝕛𝕠𝕝𝕒 𝔻𝕖𝕞𝕚𝕣𝕚 (@arjolademiri) on

View this post on Instagram

🤍🖤

A post shared by 𝔸𝕣𝕛𝕠𝕝𝕒 𝔻𝕖𝕞𝕚𝕣𝕚 (@arjolademiri) on