E bija e futbollistit të njohur anglez, tregon asetet - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

29/11/2021 20:40

E bija e futbollistit të njohur anglez, tregon asetet

Yjet

Gazeta Express

29/11/2021 20:40

Vajza e sulmuesit të njohur të Anglisë, Alan Shearer, Hollie (26) ka treguar trupin e saj seksi gjatë pushimeve të saj në Maldive

Ajo vazhdimisht poston foto seksi në Instagram për ndjekësit e saj për të treguar jetën e saj glamuroze.

Lexo Edhe:

E tani Hollie ka tregu trupin e saj në bikine në Maldive duke treguar kështu këto asete në këtë rrjet sociale.

Tani analist i futbollit, Alan (51) bashkë me Hollie është baba edhe i Will (21) dhe Chloe (29) me gruan e tij Lainya, me të cilën ai u martua më 1991. /GazetaExpress/