E besoni, bukuroshja në foto ka 54 vite - Gazeta Express
string(38) "e-besoni-bukuroshja-ne-foto-ka-54-vite"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 20:59

E besoni, bukuroshja në foto ka 54 vite

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 20:59

Veterania e Baywatch, Donna D’Errico (54) ka treguar trupin e saj në bikine teksa ju ka treguar disa “urrejtësve të saj” se ajo ende “ka asete për të treguar, madje duket 20 vite më e re se ata”.

Donna D’Errico ka postuar foto në bikine në Instagram të dielën në mbrëmje por ajo ka shkruar ca fjalë në legjendë jo edhe aq të bukura.

54 vjeçarja veterane e Baywatch i ka thënë ndjekësve të saj që ajo nuk është aq e vjetër dhe se nëse dëshiron di të bëjë foto tepër seksi edhe në bikine.

Komenti ishte një reagim ndaj komenteve me urrejtje që ajo mori më 4 korrik kur ajo bëri një video në kostum banjo që e shpërndau në rrjetet sociale. /GazetaExpress/