E ardhmja? Setien flet pas humbjes së thellë 8:2 nga Bayerni - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

14/08/2020 23:32

E ardhmja? Setien flet pas humbjes së thellë 8:2 nga Bayerni

Sport

Gazeta Express

14/08/2020 23:32

Pavarësisht humbjes së thellë nga Bayern Munich, Quique Setién nuk do të japë dorëheqje.

Ai ka thënë se e ardhmja e tij do të varet nga klubi.

“e ARDHMJA? Nuk varet nga unë”.

Ai përsëri u pyet për të ardhmen dhe u përgjigj: “Jam i vetëdijshëm se çfarë do të thotë një humbje e tillë”.

Kurse sa i përket deklaratës së Gerard Pique, Stetin pak a shumë pajtohet me mbrojtësin spanjoll.

Piqe ishte më i ashpëri pas ndeshjes, duke thënë se Barcelona e ka prekur fundin dhe ka nevojë për shumë ndryshime për t’u rikthyer aty ku ishte vite më parë. /Gazeta Express/