E akuzuan për nepotizëm, Lottie i quan këta njerëz të sëmurë - Gazeta Express
string(59) "e-akuzuan-per-nepotizem-lottie-i-quan-keta-njerez-te-semure"

Yjet

Gazeta Express

21/12/2022 20:24

E akuzuan për nepotizëm, Lottie i quan këta njerëz të sëmurë

Yjet

Gazeta Express

21/12/2022 20:24

“Me nervozojnë njerëzit që akuzojnë për nepotizëm vetëm pse ata nuk janë të pasur dhe të famshëm”

Kështu ka thënë modelja Lottie Moss e cila megjithatë ka pranuar se “ka pasur favore” në fillet e saj për shkak të lidhjes familjare që ka me motrën modele, Kane.

Lexo Edhe:

Modelja e “OnlyFans” (24) është gjysmëmotra e supermodeles Kate Moss (48).

Deklarata e saj erdhi pasi që Lili Allen doli në mbrojtje të fëmijëve të njerëzve të famshëm.

Ajo ka thënë që shumë janë të “uritur nga stabiliteti dhe dashuria” për shkak të prindërve “narcicist”.

Lottie deklaroi që ajo është “sëmurë nga njerëzit që fajësojnë nepotizmin pse nuk janë të pasur”. /GazetaExpress/