Dyshohet se u rrah nga tri edukatore, publikohen pamjet se si u lëndua trevjeçari në një kopsht në Fushë Kosovë - Gazeta Express
string(110) "dyshohet-se-u-rrah-nga-tri-edukatore-publikohen-pamjet-se-si-u-lendua-trevjecari-ne-nje-kopsht-ne-fushe-kosove"

Dyshohet se u rrah nga tri edukatore, publikohen pamjet se si u lëndua trevjeçari në një kopsht në Fushë Kosovë

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 8:47

Janë publikuar fotografitë e një trevjeçari, i cili sipas familjarëve është rrahur nga edukatorët e një kopshti publik në Fushë Kosovë.

Në fotografitë e publikuara nga familjarët, shihet se duart e trevjeçarit janë me shenja të dhunës.

Lexo Edhe:

Të hënën, një qytetar në rrjetin e tij social në Facebook ka njoftuar se nipi tij është rrahur nga tri edukatore.

“Të nderuar media dhe prindër! Dua të ndaj me ju diçka të tmerrshme që sapo ka ndodhur në Fushë Kosovë, në çerdhen shtetërore të fëmijëve “Gëzimi Ynë”, është rrahur brutalisht nipi im Lisi, vetëm 3 -vjeç. Shikoni kamerat ku shihet qartë që po rrihet e tërhiqet zvarrë, me pas e dërgojnë në një dhomë pa kamera dhe e rrahin pa mëshirë të tri mësueset e kësaj k***e!Qytetari F.G ka kërkuar të intervenohet nga Policia e Kosovës lidhur me rastin.