Dybala dhe Morata në sulm, formacionet për sfidën Malmo vs Juventus - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

14/09/2021 20:16

Dybala dhe Morata në sulm, formacionet për sfidën Malmo vs Juventus

Sport

Gazeta Express

14/09/2021 20:16

Janë publikuar edhe formacionet për sfidën mes Malmoe FF dhe Juventus.

Juve nis epokën pa CR7 sonte, i cili la zonjën e vjetër për Manchester Unitedin.

Lexo Edhe:

Sfida do të startojë nga ora 21:00, raporton Express.

Malmoe FF:

Juventus: