Dy persona janë lënduar në një aksident afër Stacionit Hekurudhor të Shkupit - Gazeta Express

Maqedoni

Gazeta Express

03/12/2019 12:11

Dy persona janë lënduar në një aksident afër Stacionit Hekurudhor të Shkupit

Maqedoni

Gazeta Express

03/12/2019 12:11

Dy persona janë lënduar një një aksident rrugor që ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në orën 3.35 në udhëkryqin e në bulevardin “Kuzman Josifovski Pitu” dhe “Nikola Karev në Shkup, afër Stacionit Hekurudhor.

Siç konfirmuan nga MPB-ja, aksidenti ka ndodhur midis makinës “ford fokus” me targa të Shkupit të drejtuar nga D.S. (23) dhe “mercedes” me targa të Velesit të drejtuar nga V.N. (23) nga Shkupi.

Personat e lënduar janë transferuar në Qendrën Urgjente.