Dy muaj i zhdukur! Sot Vis Martinaj ka ditëlindjen, del fotoja e fundit në plazh - Gazeta Express
string(78) "dy-muaj-i-zhdukur-sot-vis-martinaj-ka-ditelindjen-del-fotoja-e-fundit-ne-plazh"

Dy muaj i zhdukur! Sot Vis Martinaj ka ditëlindjen, del fotoja e fundit në plazh

Shqiperi

Gazeta Express

06/10/2022 11:48

Në 40 vjetorin e lindjes së Ervis Martinajt një foto e re po qarkullon në rrjete sociale.

Në foto Martinaj shfaqet në plazh, nën shoqërinë e një personi që nuk identifikohet.

Lexo Edhe:

Por nuk dihet nëse fotoja është bërë para apo pas denoncimit të familjarëve për zhdukjen e tij që prej në 9 gushtit.

Deri më tani as prokuroria dhe as policia nuk dinë ose nuk duan të thonë se çfarë ka ndodhur me të.

/Gazeta Express