Dy gola të shpejtë në ndeshjen Real vs Mallorca - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

22/09/2021 22:30

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Real vs Mallorca

Sport

Gazeta Express

22/09/2021 22:30

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Realit dhe Mallorcas në “Santiago Bernabeu”.

Fillimisht shënoi Marco Asensio për 2-0 në min e 24’ dhe më pas një minutë, më vonë, reagoi Mallorca me 25′ Lee Kang-In që rihapi ndeshjen duke shënuar për 2-1, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe: