Dy gola të shpejtë në ndeshjen Gjermani – Hungari, shokuese! - Gazeta Express

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Gjermani – Hungari, shokuese!

Euro2020

Gazeta Express

23/06/2021 22:31

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Gjermanisë dhe Hungarisë.

Gjermania që ka nevojë patjetër për fitore ose një pikë, e barazoi rezultatin në minutën e 66’ me Haverrtz.

Por, dy minuta më vonë, Schafer ka realizuar për 2-1 për Hungarinë, që me këtë fitore, nëse triumfon në fund kuptohet, siguron një vend në fazën tjetër të Euro 2020, raporton Gazeta Express.

Goli i GJERMANISË KETU

Goli i Hungarisë KETU