Dy gola në ndeshjen Crotone-Juventus - Gazeta Express

Dy gola në ndeshjen Crotone-Juventus

Futboll

Gazeta Express

17/10/2020 21:26

Janë shënuar dy gola në ndeshjen Crotone-Juventus

Fillimisht ishte skuadra e Crotones që kaloi në avantazh kundër Juventusit në minutën e 12 me anë të Simyt nga penalltia.

Juventus reagon në minutën e 21-të duke shënuar gol me Alvaro Morattan dhe barazuar rezultatin. /GazetaExpress/