“Dy finalistët po flenë gjumë” - Gazeta Express
string(28) "dy-finalistet-po-flene-gjume"

TV/Film

Gazeta Express

08/05/2024 21:58

“Dy finalistët po flenë gjumë”

TV/Film

Gazeta Express

08/05/2024 21:58

Teksa vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip”, konkurrenca mes banorëve në shtëpinë më të famshme bëhet më e fortë.

Dy nga personazhet më të komentuar dhe që pretendohet se do të kapin finalen e madhe janë çifti Heidi dhe Romeon, tashmë ky i fundit i shpallur finalist i parë. Ndërsa sa i takon Heidit, ajo do të jetë në nominim deri në ditën kur do të jepet çmimi.

Lexo Edhe:

Teksa të dy ndodheshin  në oborr, Françeska dhe Graciano kanë nisur t’i komentojnë prej faktit që ata po flinin. Ironitë për çiftin në shtëpi janë të shpeshta nga të dy banorët.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Komentet e dy banorëve:

Françeska: Finalisti dhe fituesi në gjumë dhe kjo tjetra që pretendon fitoren

Graciano: Jemi vetëm 10 ditë larg, ajo tjetra Big Brother me skeçe, mama dhia personazhi i përrallave.