Durrës/ Një person gjendet pa shenja jete në rrugë - Gazeta Express
string(49) "durres-nje-person-gjendet-pa-shenja-jete-ne-rruge"

Durrës/ Një person gjendet pa shenja jete në rrugë

Shqiperi

Gazeta Express

09/08/2022 9:48

Një burrë rreth 50 vjeç është gjetur pa shenje jete në rrugë në qytetin e Durrësit.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Lexo Edhe:

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 08:30, në lagjen nr. 17, Durrës, është gjetur në rrugë, pa shenja jete, shtetasi F. K., rreth 50 vjeç (dyshohet endacak).

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.