Durrës, bie aksidentalisht në pus, vdes 66-vjeçari - Gazeta Express
string(48) "durres-bie-aksidentalisht-ne-pus-vdes-66-vjecari"

Durrës, bie aksidentalisht në pus, vdes 66-vjeçari

Lajme

Gazeta Express

19/06/2024 23:22

Një 66-vjeçrar në  Hamallaj në Durrës ka humbur jetën. Sipas policisë, 66-vjeçari ishte duke pastruar pusin në banesën e tij, dhe dyshohet se ka rënë aksidentalisht në brendësi të pusit. Për pasojë ka ndërruar jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.

Lexo Edhe: