Dueti me vajzën e tij, që përloti legjendën Ibrahim Tatlises - Gazeta Express
string(59) "dueti-me-vajzen-e-tij-qe-perloti-legjenden-ibrahim-tatlises"

Dueti me vajzën e tij, që përloti legjendën Ibrahim Tatlises

Rozë

Gazeta Express

06/08/2022 13:57

Legjenda e muzikës turke, Ibrahim Tatlises, i cili u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”, pas disa problemeve shëndetësore dhe pauze 9 vjeçare, në muajt e fundit ka ftuar edhe familjar të tij që merren me muzikë, si djalin Ido dhe vajzën Dilan.

Pikërisht një duet me vajzën e tij gjatë “Ibo Show”, përloti këngëtarin turk.

Lexo Edhe:

Më poshtë e gjeni duetin e tij me Dilan. Ata kënduan së bashku këngën e famshme “Aramam”.