Duet divash - Gazeta Express
string(11) "duet-divash"

Duet divash

Muzike

Gazeta Express

28/06/2022 23:46

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër, atë mes Dhurata Dorës dhe Elvana Gjatës

Lirisht mund të quhet “duet divash”.

Lexo Edhe:

Dhurata Dora dhe Elvana Gjata e kanë pothuajse gati këngën e tyre të radhës të cilën ato e kanë paralajmëruar gjatë ditës së enjte.

“E enjte 23:59. Gati!”, ka shkruar Dhurata dhe Elvana në një status të përbashkët në rrjetet sociale.

Dy këngëtarët duken shumë të njëjta, së paku në fotot që ato kanë postuar në Instagram. /GazetaExpress/