Dua vazhdon t’i shijojë në maksimum pushimet në Spanjë - Gazeta Express
string(53) "dua-vazhdon-ti-shijoje-ne-maksimum-pushimet-ne-spanje"

Dua vazhdon t’i shijojë në maksimum pushimet në Spanjë

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 1:33

Këngëtarja kosovare Dua Lipa është parë duke i shijuar në maksimum pushimet në Spanjë

Dua, e cila këndoi në Prishtinë për t’i vazhduar mandej pushimet në Shqipëri me familje, shkoi në Spanjë ku është duke pushuar me shoqërinë e saj.

Lexo Edhe:

E duket se ajo nuk di të ngopet me pushimet që bën dhe këtë e ka treguar në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale.

“Kurrë mos u largoni nga La Isla Bonita”, ka shkruar Dua.

Kujtojmë së këngëtarja kosovare është në turne botëror “Future Nostalgia”, të cilin pritet ta fillojë edhe në katër muajt e fundit të vitit. /GazetaExpress/