Dua shtron darkë e pije për shokët e saj në Londër - Gazeta Express
string(50) "dua-shtron-darke-e-pije-per-shoket-e-saj-ne-londer"

Dua shtron darkë e pije për shokët e saj në Londër

Yjet

Gazeta Express

06/01/2023 22:07

Dua Lipa e ka shijuar një darkë dhe disa kokteje me shokët e saj në Soho derisa ka treguar fizikun e saj duke veshur një xhaketë fermerke.

Ajo është kthyer në Londër për festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Lexo Edhe:

Tani, Dua Lipa ka kaluar kohë të çmuar me miqtë e saj në shtëpi pasi që ka shtruar një darkë dhe ka përgatitur kokteje në Soho të enjten në mbrëmje.

Këngëtarja kosovare, 27 vjeçare, është dukur e bukur teksa ka pasur veshje të zakonshme në këtë paraqitje të saj. /GazetaExpress/