Dua shfaqet plot sharmë në rrugët e Portugalisë - Gazeta Express
string(47) "dua-shfaqet-plot-sharme-ne-rruget-e-portugalise"

Dua shfaqet plot sharmë në rrugët e Portugalisë

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 19:49

Këngëtarja kosovare Dua Lipa është shfaqur me plot sharmë nëpër rrugët e Portugalisë

Dua, e cila është duke e vazhduar turneun e saj Future Nostalgjia nëpër tërë vendet e Botës, pritet që së shpejti ta mbajë këtë turne edhe në Lisbonë të Portugalisë.

Lexo Edhe:

E derisa do ta mban atë, Dua është shfaqur simpatike dhe si një qytetare e thjesht teksa ka shëtitur nëpër rrugët e kryeqytetit portugez.

Aty ajo ka blerë edhe akullore dhe ka vizituar pjesët historike të qytetit. /GazetaExpress/