Dua ndez Japoninë me veshje në të brendshme - Gazeta Express
string(43) "dua-ndez-japonine-me-veshje-ne-te-brendshme"

Dua ndez Japoninë me veshje në të brendshme

Yjet

Gazeta Express

03/11/2022 21:16

Dua Lipa ka bërë një paraqitje tepër të nxehtë në të brendshme dhe të zeza teksa ka pasur një palë çizme të trendëve të fundit që ajo i ka përdorur gjatë udhëtimit të saj në Japoni

Ajo nuk kurse postimin e fotove të saj seksi në Instagram.

Lexo Edhe:

Dua Lipa përsëri ka postuar një set fotografish ku shfaq asetet e saj në rrjetet sociale teksa ka dokumentuar udhëtimin e saj në Japoni.

Këngëtarja 27 vjeçare ka ndezur rrjetet sociale me disa poza ku ajo shihet në të brendshme. /GazetaExpress/