Dua Lipën e rrethojnë fansat në Angli – ajo ju jep nënshkrime - Gazeta Express
string(59) "dua-lipen-e-rrethojne-fansat-ne-angli-ajo-ju-jep-nenshkrime"

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 20:26

Dua Lipën e rrethojnë fansat në Angli – ajo ju jep nënshkrime

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 20:26

Dua Lipa ka nënshkruar autografe për fansat jashtë teatrit Palais në Melbourne ku ka shitur tërë biletat e koncertit

Ajo është senszacioni kosovar i muzikës pop  e cila do të këndojë për një natë në Melbourne, këtë të diele, ku kishte shitur të gjitha biletat.

Por, pak orë para se Dua Lipa të dilte në skenë, këngëtarja është parë duke ju dhënë nënshkrime fansave të saj jashtë teatrit Palais.

Krijuesja e hitit “One Kiss” është parë e veshur me plot stil e veshur në të zezë teksa ka pasur të veshur xhinse me ngjyrë të kaltër dhe këmishë që përshtatej më të. /GazetaExpress/