Dua Lipa siç nuk e keni parë kurrë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

29/06/2021 22:32

Dua Lipa siç nuk e keni parë kurrë

Yjet

Gazeta Express

29/06/2021 22:32

Dua Lipa ka befasuar të gjithë pasi që sonte është paralajmëruar si fytyrë e re marketingu për koleksionin vjeshtë/dimër te Versaces

Dua Lipa është paralajmëruar si fytyrë e re e koleksionit vjeshtë/dimër e Versaces për vitin 2021.

Lexo Edhe:

Këngëtarja (25) është parë me një dukje tërësisht tjetër e veshur nga shtëpia e modës italiane, derisa ajo ka pozuar për linjën e tyre të fund – kryesisht veshje sportive dhe kaçurrele të kuqe.

Ajo është paraqitur me një seri imazhesh e fotografuar nga dyshja Mert dhe Marcus, derisa ka pasur të veshur La Greca, një motiv ikonik i Versaces e risjellur për sezonin e ri, e cila është paraqitur si brend i ri në mars. /GazetaExpress/